Poziv kandidatima na razgovor s ravnateljem škole za radno mjesto učitelja/ice engleskog jezika na određeno i puno radno vrijeme (1 izvršitelj/ica)

Autor: ADELA DEKANIĆ, 28. 10. 2020.

Nakon provedenog pismenog testiranja i utvrđivanja rezultata, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje izradilo je rang listu kandidata koja je dostavljena ravnatelju škole.

Sukladno čl. 17. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje, na temelju rang liste kandidata ravnatelj odlučuje o kandidatu za kojeg će zatražiti prethodnu suglasnost Školskog odbora za zasnivanje radnog odnosa.

Ovu odluku ravnatelj donosi između tri najbolje rangirana kandidata prema broju bodova.

Ako dva ili više kandidata ostvare jednak broj bodova ravnatelj može odlučiti između svih kandidata koji imaju tri najbolje bodovana rezultata. Prije ove odluke ravnatelj u pravilu poziva kandidate na razgovor.

Budući da je kandidat pod šifrom PASS1 jedini ostvario najmanje 75% od ukupnog broja bodova, ovim putem se poziva na razgovor s ravnateljem škole

dana 29. listopada 2020.g. (četvrtak), u 10:00 h.

Ukoliko kandidat ne pristupi razgovoru s ravnateljem ne smatra se više kandidatom na natječaju.

U razgovoru ravnatelj procjenjuje sposobnosti, interese i motivaciju kandidata za rad u školi.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje