preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Rokovci-Andrijaševci

 

Raspored individualnih informativnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2020./2021.

 

Za vrijeme trajanja proglašene epidemije COVID-19 ne organizira se raspored individualnih informativnih razgovora roditelja i razrednika.

Sve upute i informacije roditelji mogu dobiti elektronskim putem. 

 

Raspored individualnih informativnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2019./2020.

IME I PREZIME UČITELJA NASTAVNI PREDMET TERMIN ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE S RODITELJIMA
Melita Perić 1. a razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 9:50- 10:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 14:20- 15:05 h

Blaženka Zupković 1. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

ČETVRTAK 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 15:10- 15:55h

Danica Vujčić 2. a razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 08:50- 09:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 13:20- 14:05 h

Irena Babić 2. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 08:50- 09:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 13:20- 14:05 h

Božena Petričić 3. a razred 

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 9:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 13:20- 14:05 h

Marijana Šaravanja 3. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 14:20- 15:05 h

Dubravka Marić 4. a razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 15:10- 15:55 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 14:20- 15:05 h

Maja Matkovski 4. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PETAK 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PETAK 13:20- 14:05 h

Anica Imrek MATEMATIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 08:50- 09:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 08:50- 09:35h

Sanja Vukelić MATEMATIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 15:10- 15:55h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 15:10- 15:55h

Marija Lozančić- Keser INFORMATIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PETAK 12:15- 13:00 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PETAK 12:15- 13:00 h

Ivana Grubišić VJERONAUK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 10:40- 11:25 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 09:50- 10:35 h

Nikolina Nedeljković VJERONAUK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

ČETVRTAK 9:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PETAK 10:40- 11:25 h

Denis Sablić POVIJEST

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 11:30- 12:15h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 11:30- 12:15 h

Marija Smolčić

HRVATSKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

Slavenka Komljenović HRVATSKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 09:50- 10:35h

Tomislava Albertović HRVATSKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 10:40- 11:25 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 10:40- 11:25 h

Gabrijela Dragičević Anokić

PRIRODA 

BIOLOGIJA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 08:50- 09:35 h

Matea Šebalj ENGLESKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

ČETVRTAK 9:50- 10:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 9:50- 10:35h

Olga Čičak NJEMAČKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PETAK 12:25 - 13:10 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 11:30- 12:15 h

Mladen Puljić TZK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 9:50- 10:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 9:50- 10:35h

Nataša Vaci TZK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 09:50- 10:35 h

Tihana Bučanac GLAZBENA KULTURA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 11:30- 12:15 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 11:30- 12:15 h

Ivan Dejanović TEHNIČKA KULTURA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

Josip Krznarić FIZIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 10:35- 11:25 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 10:35- 11:25 h

Ivan Filipović GEOGRAFIJA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 08:50- 09:35 h

 

Mislav Uzunić

 

ENGLESKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 10:40- 11:25 h

Lucija Marić

LIKOVNA KULTURA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

 

 

Raspored individualnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2018./2019. 

RAZREDNO ODJELJENJE

RAZREDNIK

RASPORED "R1" (1., 3., 5. i 7. razredi ujutro)

RASPORED "R2" (2., 4., 6. I 8. RAZREDI UJUTRO)

I. a

Danica Vujčić

Ponedjeljak

9:50-10:35

Srijeda

14:05-14:50

I. b

Irena Babić

Ponedjeljak

10:40-11:25

Utorak

15:05-15:50

II. a

Božena Petričić

Utorak

15:05-15:50

Ponedjeljak

9:50-10:35

II. b

Marijana Šaravanja

Ponedjeljak

15:05-15:50

Srijeda

8:50-9:35

III. a

Dubravka Marić

Srijeda

9:50-10:35

Petak

14:05-14:50

III. b

Maja Matkovski

Srijeda

10:40-11:25

Srijeda

15:55-16:40

IV. a

Melita Perić

Utorak

15:55-16:40

Četvrtak

10:40-11:25

IV. b

Blaženka Zupković

Četvrtak

15:05-15:50

Srijeda

10:40-11:35

V. a

Ivan Filipović

Utorak

12:20-13:05

Četvrtak

8:50-9:35

V. b

Ivan Dejanović

Srijeda

11:30-12:15

Utorak

17:35-18:20

V. c

Ivana Grubišić

Utorak

10:40-11:25

Utorak

15:55-16:40

VI. a

Nikolina Nedeljković

Ponedjeljak

14:05-14:50

Petak

8:50-9:35

VI. b

Tomislava Albertović

Četvrtak

15:55-16:40

Četvrtak

09:50-10:35

VII. a

Marija Smolčić

Srijeda

12:20-13:05

Petak

12:20-13:05

VII. b

Gabrijela Dragičević

Četvrtak

15:05-15:50

Četvrtak

10:40-11:25

VIII. a

Slavenka Komljenović

Utorak

11:30-12:15

Petak

15:05-15:50

VIII. b

Anica Imrek

Četvrtak

14:05-14:50

Četvrtak

11:30-12:15

 

 

 

Raspored individualnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2017./2018. 

RAZREDNO ODJELJENJE RAZREDNIK RASPORED "R1" (1., 3., 5. i 7. razredi ujutro) RASPORED "R2" (2., 4., 6. I 8. RAZREDI UJUTRO)
I. a Božena Petričić ČETVRTAK 8.20-9.05 ČETVRTAK 13.50-14.35
I. b Marijana Šaravanja  UTORAK 9.20-10.05 ČETVRTAK 14.50-15.35
II. a Dubravka Marić  UTORAK 15.40- 16.25 UTORAK 10.10- 10.55
II. b Ruža Uremović PETAK 14.50-15.35 PONEDJELJAK 9.20-10.05
III. a Melita Perić ČETVRTAK 9.20-10.05 SRIJEDA 14.50- 15.35
III. b Blaženka Zupković ČETVRTAK 10.10-10.55 ČETVRTAK 15.40- 16.25
IV. a Danica Vujčić UTORAK 13.50- 14.35 PONEDJELJAK 8.20- 9.05
IV. b Irena Babić PONEDJELJAK 14.50- 15.35 SRIJEDA 10.10- 10.55
IV. c Maja Matkovski ČETVRTAK 13.50- 14.35 ČETVRTAK 8.20-9.05
V. a Marija Radijevac SRIJEDA 11.00-11.45 UTORAK 15.40-16.25
V. b Tomislava Albertović  SRIJEDA 11.00-11.45 UTORAK 16.30- 17.15
VI. a Snježana Klarić UTORAK 15.40-16.25 ČETVRTAK 14.50- 15.35
VI. b Nikolina Nedeljković PETAK 14.50 - 15.30 PETAK 8.20 - 9.00
VII. a Slavenka Komljenović PONEDJELJAK 9.20 - 10.05 PETAK 16.30 - 17.15
VII. b Anica Imrek  ČETVRTAK 10.10-10.55 PONEDJELJAK 15.40- 16.25
VIII. a Sanja Vukelić ČETVRTAK 16.30 - 17.15 PETAK 8.20 - 9.05
VIII. b Matea Šebalj UTORAK 11.50-12.35 SRIJEDA 13.00-13.45
VIII. c Ivana Grubišić UTORAK 9.20- 10.05 PETAK 13.50 - 14.35

 

Raspored individualnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2016./2017.

ODJELJENJE RAZREDNIK RASPORED R1 (1.,3.,5. i 7. UJUTRO) RASPORED R2 (2.,4.,6. i 8. UJUTRO)
I. a Dubravka Marić UTORAK 9:20 - 10:05 UTORAK 14:50 - 15:35
I. b Ruža Uremović PONEDJELJAK 10:10 - 10:55 ČETVRTAK 15:40 - 16:25
II. a Melita Perić UTORAK 14:50 - 15:35 PONEDJELJAK 9:20 - 10:05
II. b Blaženka Zupković ČETVRTAK 15:40 - 16:25 SRIJEDA 10:10 - 10:55
III. a Danica Vujčić PETAK 9:20 - 10:05 ČETVRTAK 14:50 -15:35
III. b Irena Babić SRIJEDA 9:20 - 10:05 UTORAK 14:00 - 14:30
III. c Maja Matkovski PONEDJELJAK 8:20 - 9:05 PONEDJELJAK 14:50 - 15:35
IV. a Božena Petričić UTORAK 15:40 - 16:25 PONEDJELJAK 8:20 - 9:05
IV. b Marijana Šaravanja UTORAK 13:50 - 14:35 ČETVRTAK 10:10 - 10:55
V. a Snježana Klarić PONEDJELJAK 17:20 - 18:05 UTORAK 13:50 - 14:35
V. b  Nikolina Nedeljković SRIJEDA 11:50 - 12:35 PETAK 17:20 - 18:05
VI. a Slavenka Komljenović UTORAK 18:05 PETAK 11:50 - 12:35
VI. b Anica Imrek PETAK 13:50 - 14:35 SRIJEDA 10:10 - 10:55
VII. a Sanja Vukelić PONEDJELJAK 9:20 - 10:05 ČETVRTAK 17:15 - 18:05
VII. b Magdalena Vovra ČETVRTAK 11:50 - 12:35 PONEDJELJAK 11:50 - 12:35
VII. c Ivana Grubišić UTORAK 8:20-9:05 SRIJEDA 14:50 - 15:35
VIII. a Olga Čičak UTORAK 15:40 - 16:25 SRIJEDA 16:30 - 17:15
VIII. b Tomislava Albertović UTORAK 13:00 - 13:45 UTORAK 14:50 - 15:35
VIII. c Marijana Novoselac ČETVRTAK 16:30 - 17:15 PETAK 11:50 - 12:35

 

Raspored individualnih razgovora roditelja i razrednika

Dragi roditelji i učenici,

ovdje možete pronaći raspored individualnih informacija razrednika s roditeljima za školsku godinu 2015./2016. U tabeli se nalazi popis odjeljenja, razrednici odjeljenja te vrijeme informacija u prvom i drugom tjednu rasporeda.

ODJELJENJE RAZREDNIK RASPORED "R1" RASPORED "R2"
I. a Melita Perić    
I. b Blaženka Zupković    
II. a Danica Vujčić Utorak 14.50- 15.35 Utorak 8.20- 9.05
II. b Irena Babić Utorak 15.00- 15.30 Četvrtak 10.10- 10.55
II. c Maja Matkovski Četvrtak 13.50- 14.35 Četvrtak 9.20- 10.05
III. a Božena Petričić    
III. b Marijana Šaravanja    
IV. a Dubravka Mitrović Četvrtak 14.50- 15.35 Utorak 9.20- 10.05
IV. b Ruža Uremović Ponedjeljak 13.50- 14.35 Ponedjeljak 10.10- 10.55 
V. a Slavenka Komljenović Utorak 10.10-10.55 Srijeda 18.05
V. b Anica Imrek Srijeda 9.20-10.05 Četvrtak 16.30-17.15
VI. a Sanja Vukelić    
VI.b Tihana Bučanac Četvrtak 10.10-10.55 Petak 16.30- 17.15
VI. c Ivana Grubišić Utorak 14.50-15.35 Četvrtak 15.40-16.25
VII. a Branko Mrkonjić    
VII. b Tomislava Albertović Četvrtak 9.20- 10.05 Petak 13.50- 14.35
VII. c Marija Novoselac Ponedjeljak 14.50-15.35 Petak 10.10-10.55
VIII. a Snježana Klarić Utorak 15.40- 16.25 Četvrtak 15.40- 16.25
VIII. b Martina Đerđ Ponedjeljak 15.40-16.20 Četvrtak 11.50-12.35
VIII. c Dubravka Jakovac Utorak 13.00 -13.45 Utorak 14.50 - 15.35

 


Koliko je sati?

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

e-Dnevnik

 

e-Upisi

skole.hr

 

HRVATSKA UDRUGA UČENIČKOG ZADRUGARSTVA

 

LEKTIRA

Anketa
U kojoj mjeri se snalaziš na nastavi na daljinu?





Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 2. 2015.

Ukupno: 137356
Ovaj mjesec: 2144
Ovaj tjedan: 419
Danas: 39
CMS za škole logo
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Rokovci-Andrijaševci / Školska 1, HR-32271 Andrijaševci / os-ibmazuranic-rokovci-andrijasevci.skole.hr / ured@os-ibmazuranic-rokovci-andrijasevci.skole.hr
preskoči na navigaciju