preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Rokovci-Andrijaševci

Raspored individualnih informativnih razgovora roditelja i razrednika

Raspored individualnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2021./2022.

Autor: ADELA DEKANIĆ, 8. 10. 2021. 11:42

Sukladno čl. 11., st. 10. Pravilnika (NN 82/2019.) svi učitelji su dužni planirati termine za individualne informativne razgovore koji se javno objavljuju na mrežnim stranicama škole. 

Sukladno Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022. dopušteno je održavanje roditeljskih sastanaka i individualnih informacija licem u lice na način da se kontakt roditelja s djelatnicima škole i učenicima smanji na najmanju moguću mjeru. Svi roditelji i učitelji moraju nositi maske i održavati razmak po mogućnosti 2 metra. Preporučeno je da tijekom roditeljskih sastanaka i individualnih informacija prozori budu otvoreni.

 

 [više]

 



 

Raspored individualnih informativnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2020./2021.

 

Za vrijeme trajanja proglašene epidemije COVID-19 raspored individualnih informativnih razgovora roditelja i razrednika se organizira i održava sukladno prethodnom dogovoru.

Sve potrebne upute i informacije roditelji mogu dobiti elektronskim putem. 

 

Raspored individualnih informativnih razgovora roditelja i razrednika u školskoj godini 2019./2020.

IME I PREZIME UČITELJA NASTAVNI PREDMET TERMIN ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE S RODITELJIMA
Melita Perić 1. a razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 9:50- 10:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 14:20- 15:05 h

Blaženka Zupković 1. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

ČETVRTAK 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 15:10- 15:55h

Danica Vujčić 2. a razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 08:50- 09:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 13:20- 14:05 h

Irena Babić 2. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 08:50- 09:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 13:20- 14:05 h

Božena Petričić 3. a razred 

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 9:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 13:20- 14:05 h

Marijana Šaravanja 3. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 14:20- 15:05 h

Dubravka Marić 4. a razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 15:10- 15:55 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 14:20- 15:05 h

Maja Matkovski 4. b razred

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PETAK 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PETAK 13:20- 14:05 h

Anica Imrek MATEMATIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 08:50- 09:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 08:50- 09:35h

Sanja Vukelić MATEMATIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 15:10- 15:55h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 15:10- 15:55h

Marija Lozančić- Keser INFORMATIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PETAK 12:15- 13:00 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PETAK 12:15- 13:00 h

Ivana Grubišić VJERONAUK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 10:40- 11:25 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 09:50- 10:35 h

Nikolina Nedeljković VJERONAUK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

ČETVRTAK 9:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PETAK 10:40- 11:25 h

Denis Sablić POVIJEST

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 11:30- 12:15h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 11:30- 12:15 h

Marija Smolčić

HRVATSKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

Slavenka Komljenović HRVATSKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 09:50- 10:35h

Tomislava Albertović HRVATSKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 10:40- 11:25 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 10:40- 11:25 h

Gabrijela Dragičević Anokić

PRIRODA 

BIOLOGIJA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 08:50- 09:35 h

Matea Šebalj ENGLESKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

ČETVRTAK 9:50- 10:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

ČETVRTAK 9:50- 10:35h

Olga Čičak NJEMAČKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PETAK 12:25 - 13:10 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 11:30- 12:15 h

Mladen Puljić TZK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 9:50- 10:35h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 9:50- 10:35h

Nataša Vaci TZK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 09:50- 10:35 h

Tihana Bučanac GLAZBENA KULTURA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 11:30- 12:15 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 11:30- 12:15 h

Ivan Dejanović TEHNIČKA KULTURA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

Josip Krznarić FIZIKA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

UTORAK 10:35- 11:25 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

UTORAK 10:35- 11:25 h

Ivan Filipović GEOGRAFIJA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 08:50- 09:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 08:50- 09:35 h

 

Mislav Uzunić

 

ENGLESKI JEZIK

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

PONEDJELJAK 10:40- 11:25 h

Lucija Marić

LIKOVNA KULTURA

A varijanta rasporeda (1. i 3. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

B varijanta rasporeda (2. i 4. razredi ujutro)

SRIJEDA 09:50- 10:35 h

 

 


Koliko je sati?

Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

e-Dnevnik

 

e-Upisi

skole.hr

 

HRVATSKA UDRUGA UČENIČKOG ZADRUGARSTVA

 

LEKTIRA

Anketa
U kojoj mjeri se snalaziš na nastavi na daljinu?





Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 2. 2015.

Ukupno: 167067
Ovaj mjesec: 220
Ovaj tjedan: 363
Danas: 28
CMS za škole logo
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Rokovci-Andrijaševci / Školska 1, HR-32271 Andrijaševci / os-ibmazuranic-rokovci-andrijasevci.skole.hr / ured@os-ibmazuranic-rokovci-andrijasevci.skole.hr
preskoči na navigaciju